Cami Temizliği

İnsan olarak inancımızın tüm gerekliliklerini yerine getireceğimiz ve iç huzurumuzu sağlayacağımız alanlara ihtiyaç duyarız. Bu alanlardan biri de ibadethanelerimizdir. Ancak ibadethane temizliği de bu konuda oldukça önemlidir. Sizlere böylesine değerli bir alanda rahat edebilmeniz için ve temizlik hizmetimizi sunmak için uzman ekibimizle hazır bir şekilde görev almaktayız.


 
Eşi benzeri bulunmayan bir tarih üzerinde yaşadığımız son derece önemli bir gerçek olmaktadır. Kutsal ve tarihi alanların ziyaret akışı da göz önüne alındığında bu gibi alanlarda temizlik olması ve yapılması kaçınılmaz oluyor. Bu bilinç ve anlayışla da faaliyet gösteren firmamız, hem kutsal alanların hem de tarihi alanların temizliği kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.
 
İleriki nesillere miras olarak bırakılacak bu gibi alanların temizliği yapıldıktan sonra firmamızın edindiği deneyim ve uzmanlık vasfı ile çok daha huzurlu ve çok daha güzel bir ortama dönüşecektir. İbadethane temizliği son derece dikkat ve özen gerektiren bir hizmet türüdür. İbadethanelerin ve camilerin temizlenmesi, halka açık olan ve temizliğin özellikle çok önemli olduğu manevi toplanma alanları olduğundan dolayı büyük öneme sahiptir.

Cami Temizleme

Bu yüzden bu tür temizlik hizmetleri bilhassa profesyonel eller tarafından yapılmalıdır. Uzman ve eğitimli çalışan kadromuz ile böyle değerli alanların kusursuz şekilde temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Sağlık koşulları ile kullanılan profesyonel ve kaliteli ürünlerimiz ile sorunsuz bir temizlik gereksinimini karşılamaktayız.
 
İbadethane ve camiler, sağlık koşullarına uyumlu firmamız güvencesi ile eğitimli temizlik kadromuz tarafından insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan temizlik ürünleri ve modern teknoloji ile donanımlı makineler yardımı ile temizliği yapılmaktadır. İbadet temizliğinin yapılmasının önemi de şudur; ibadet yapılan ortamın temizliği dinimizin olmazsa olmaz ilkelerinden birisi olduğundandır.
 
Bizler de firma olarak bu ilkenin bilincindeyiz ve temizlik hizmetlerimizi de bu anlayışla gerçekleştiriyoruz. Tüm alanlar profesyonel makinelerimiz ile temizlenmekte ve cilalanmaktadır. Bu temizlik hizmeti, manevi toplanma alanları olduğundan dolayı da son derece büyük öneme sahiptir. Bu yüzden temizlik işlemlerimizi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.  Temizlik işlemleri gerçekleştikten sonra da sizlere sorunsuz bir süreç ve aynı zamanda kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.