Hizmetlerimiz | Usta Temizlik

Usta Temizlik

Ofis ve Büro Temizliği

Ofislerde sağlıklı bir çalışma alanı sağlayabilmek için genel temizliğin aksatılmadan yapılması gerekir. 

Usta Temizlik

Dış Cephe Cam Temizliği

Bildiğiniz üzere cepheler dış etmenlere karşı korunması olmayan ve direkt olarak dışarıdaki pisliklerle boğuşan yerlerdir. Havanın pisliğini üzerine çeker ve bir yerden sonra bakteri oluşumuna neden olur.

Usta Temizlik

Halı Yıkama

Halı zeminine derinlemesine nüfuz etmiş kirleri pırıl pırıl temizliyoruz.

Usta Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası ev temizliği ve inşaat sonrası daire temizliklerinde buhar ve dezenfektan uygulamaları ile daha hijyenik, daha temiz mekanlara sahip olunur.

Usta Temizlik

Koltuk Yıkama

Evinize ve işyerinize tercihinize göre bay bayan iki kişilik bir ekibimizi gönderiyoruz. Köpüklü koltuk, sandalye ve yatak yıkama işlemlerini leke çıkarma ve hijyen garantili olarak yerinde yapıyoruz.

Usta Temizlik

Villa Temizliği

Villanız ne kadar büyük olursa olsun 1 günde profesyonel temizlik firmamız ve temizlik personellerimiz ile baştan sona temizliği yapılıp size teslim ediliyor.

Usta Temizlik

Cami Temizliği

Cami temizliği hizmetimiz sayesinde camilerin tamamen temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Camii temizliği çalışmalarımızda camilerin hem iç hem de dış temizliği yapılabilmektedir.

Usta Temizlik

Sanayi Tipi Temizlik

Temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın. 

Usta Temizlik

Mermer Cilalama

Mermer Cilalama ve zemin’lerin bakımı periyodik ve düzenli olarak dünyaca ünlü kristalize ve ekspert cila ürünleri ile yapılmaktadır.

Usta Temizlik

Ev Temizliği 

Evin büyüklüğüne göre personel sayısı artmaktadır, eşyalı daireler için gündelikçi personel talep edebilirsiniz. Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın. 

Usta Temizlik

Personel Destek Hizmetleri

Resepsiyon servis ve garsonluk hizmeti. Manevra ve şoförlük personel destek hizmeti. Veri girişi, personel destek hizmeti.

Usta Temizlik

Organizasyon Sonrası Temizliği

İstanbul bölgesinde bulunan TÜYAP, CNR, YAPI FUARI, BİLİŞİM FUARI ve Organizasyon Firmaları’nın Düzenlediği Tüm Fuarlarda stand temizliği hizmeti vermektedir.