Ofis ve Büro Temizliği

Ofis düzeni ve temizliği çalışanın psikolojisini ve başarısını da doğrudan etkiler. Sadece çalışanlar açısından değil, müşteriler için de aynısı söz konusudur. Müşteriler, girdikleri ofislerin temizlik ve düzenine göre tercihte bulunur ve kendilerinde oluşacak intiba göre iş ortalığında bulunurlar.

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz ofis temizliği hizmeti ile ofislerinizin temiz ve düzenli olmasını sağlıyor, hijyenik bir iş ortamını sizlere sunuyoruz.

Bütün ofis temizlik ihtiyaçlarınızı, sizlerin belirlediğiniz zaman diliminde karşılıyor, ister periyodik isterseniz belirlediğiniz aralıklarla ofislerinizi temizliyoruz.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofisler, birçok farklı malzemenin iç içe bulunduğu mekânlardır. Bu alanda telefonlar, bilgisayarlar, masalar, sandalyeler, kâğıt evraklar ve buna benzer birçok farklı eşya birlikte bulunur.

Bunların hepsinin temizliği ayrı bir temizlik malzemesi ve ayrı bir hassasiyet gerektirir. Alanında uzman, işinde hassas ve eğitimli ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınız itinayla temizlenmektedir.

Özellikle elektronik cihazların temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinin seçiminde ve kullanımında büyük bir hassasiyet gösterilmekte, hiçbir eşyanızın zarar görmemesi ve en hijyenik biçimde temizlenmesi esas alınmaktadır. Sağlıklı bir ofis büro temizliği için öncelikle çöp kovaları, küllük gibi alanların temizlenmesi ve değiştirilir.

Ardından tün çevrenin tozu alınır. Daha sonra masa üstleri ve masa üstündeki cihazlar itinalı biçimde temizlenir. Gerek kuru gerekse ıslak bezlerin yeterince temiz olmasına dikkat edilir. Çünkü masaüstleri, çalışanların en çok temas ettiği ve en çok kullandığı alanlardır.

Masa üstlerinin temizlenmesinde masa üstünde bulunan bütün malzemelerin altlarının temizlenmesi ve bunu yaparken de hiçbir eşyanın yerinin değiştirilmemesi de çok önemlidir. Son olarak da zemin temizliği yapılır. Bu aşamada, varsa halılara vakumlama uygulanır. Zeminler önce ıslak sonra kuru paspas ile pas paslanır.

Ofis Temizliğinde Uzman Ekip Yardımı

Ofis temizliği uygulamalarında gerekli temizliğin tam yapılıp yapılmadığı, lekeli yerlerin kalıp kalmadığı ekiplerimiz tarafından iyice kontrol edilir ve çalışanlarınızın kullanımına hazır halde tarafınıza teslim edilir.

Sizlere de nezih bir çalışma alanının keyfini çıkarmak kalır.